E-İhracat Danışmanlığı

E-İhracat Danışmanlığı

360° tarafından sunulan E-İhracat Danışmanlığı hizmetinin ana amacı, bireysel ya da kurumsal firmaların global müşterileri ile pazarda müşteri beklentilerine ve taleplerine uygun yer almalarını sağlamaktır. Bu ana amaç doğrultusunda firmaların rekabette öne çıkmalarını sağlamak ve gelecekleri konumda istikrar sağlamak birincil hedeftir. 

360° E-Ticaret’in sunmuş olduğu e-ihracat danışmanlığı hizmeti ile müşteri beklentilerine uygun ve beklentilerin ötesine geçebilecek müşteri odaklı tasarımlar amaçlanır. Firmamızın oluşturacağı ve hayata geçireceği akılcı çözümler ile dijital dünyada tercih edilen, beğenilen, takip edilen bir marka olmak için tüm zeminler hazırlanır.

E-İhracatın Faydaları Nelerdir?

 

E-ihracat danışmanlığı hizmetini tanımlamak için ilk olarak e-ihracat kavramı üzerinde durmak gerekir. E- ihracat, elektronik ihracat anlamına gelmektedir. Bir başka deyişle, online internet satış kanalları üzerinden KDV’siz olarak fatura düzenleyip, ETGB (Elektronik Ticaret Gümrük Beyannamesi) bildirimi yaparak gümrüksüz ve ekstra belge prosedürleri olmadan (mikro ihracat kuralları kapsamında) satış yapılmasına verilen genel bir isimdir. E- ihracat, uluslararası pazarlara açılmanın ve bu pazarlarda etkin olarak yer almanın online ve etkili bir yoludur.

E-ihracat sayesinde, dünyanın farklı ülkelerindeki müşterilere ulaşmak için büyük bir potansiyel sağlanır. Nihai hedef, yurt dışı pazarında ürün satışı ile yer almaktır.  360° E-ihracat danışmanlığı sürecinde firmamız, hedef pazarın belirlenmesinden lojistik altyapının kurulmasına, web sitesi tasarımından lokal vergilendirme mevzuatlarına, lokalizasyondan ödeme yöntemlerine kadar çok sayıda faktörde sizlerin yanında yer almakta ve sizlere danışmanlık hizmeti sunarak nihai hedefinizin yerine getirilmesini sağlamaktadır.

 

Yurt Dışı Pazarında Yer Almak Mümkün!

Teknolojinin gelişmesi ve her geçen gün sınırlarının genişlemesi ile bugün birçok alanda var olmak mümkün. Unutulmamalıdır ki dünya genelinde birçok e-ticaret platformu var ve bu pazaryerlerinde ürün listeleyerek e-ihracata başlamak büyük resmin yalnızca küçük bir parçası!

E- ihracat ile amaçlanan nihai hedef, yurt dışı pazarlarda yer alarak ürün satmaktır. Özellikle de günümüz teknolojisi ve bu teknolojinin yarattığı olanaklar düşünüldüğünde, yeni uluslararası pazarlar için de e- ihracat bir basamak niteliği taşır. Unutulmamalıdır ki, e-ihracat girişimin büyüklüğü oranında fırsatlar sunar.

360° E-Ticaret’in sunmuş olduğu E- ihracat danışmanlığı hizmeti de bu yolculukta fırsatları değerlendirebilmeniz, firmanızın imkan ve olanaklarını geliştirebilmeniz, imkan ve olanaklar dışında da ticari varlığınızı gösterebilmeniz ve sürdürebilmeniz için çok önemlidir.

360° E-Ticaret’in sunmuş olduğu E- ihracat danışmanlığı ile firmaların kurumsal kapasite, tasarım, Ar-Ge ve dijitalleşme gibi alt başlıklarında ihtiyaç analizlerinin yapılması ve yol haritalarının oluşturulması hedeflenerek, gerekli çalışmalara başlanır. Firmamız, tüm süreçlerde yanınızda yer alarak markanızı ve marka değerinizi büyütmenizi sağlamayı amaçlar.

 

Sınırların Ötesinde Var Olmak Mümkün!

 

Etkili bir müşteri deneyimi tasarlayarak, doğru ürün listeleyerek ve doğru kararlar vererek uluslararası pazarda yer almak ister miydiniz? Gerek bireysel gerek kurumsal iş ortaklarımız gibi siz de bu soruya “evet” yanıtını veriyorsanız doğru adrestesiniz. E-ihracat danışmanlığı ile global pazardaki yerinizi belirleyen ve bu yolculuktaki kapıları sizler için aralayan firmamız ile sınırların ötesinde var olmanız mümkün. Peki, nasıl?

360° E-Ticaret sizleri, hedef kitlenizi, potansiyel müşterilerinizi analiz ediyor, tanımlıyor, çözümlüyor ve çözümler üreterek uygulamaya geçiriyor. Alanında uzman ve profesyonel ekibimiz ile değerli ekibiniz bir araya gelerek en doğru ve en akılcı çözümleri belirleyerek bu anlamlı yolculuğu başlatıyor. Siz de her zaman kazanan taraf olmak istiyorsanız bizlere ulaşabilir, danışmanlık ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alarak markanız için en doğru kararı verebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Telefon Numarası

+90 850 308 3360

E-Posta Adresimiz

info@360dereceticaret.com

Adresimiz

Kolektif House, Barbaros Mah. Begonya Sk. NidaKule Ataşehir Batı Bloğu No:1/2 34746 Ataşehir – İstanbul