E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

Her zaman akılcı çözümleri ve müşteri odaklı yaklaşımlarıyla başarılı işlere imza atma gayesinde olan 360 Derece’nin hizmetlerinden bir tanesi de E – Ticaret danışmanlığı hizmetidir. E- Ticaret Danışmanlığı hizmeti, bireysel ya da kurumsal firmaların işe başlarken, ya da iş sürecinde, her zaman en doğru kararları alması ve en doğru adımları atması için verilen çok kapsamlı bir danışmanlık hizmetidir. Bu hizmet, firmaların akılcı çözümler ile çok daha fazla karlılık elde etmesini, firmanın vizyonunun geliştirilmesini, dijital dünyada marka bilinirliğinin artırılmasını sağlamayı amaç edinir. E-ticaret danışmanı ile kurumsal firma ve/veya bireysel firmaların iş birlikleri ile yürütülen bir süreçtir.

 

Sınırların Ötesinde Var Olun

Bugün, evinizden hiç çıkmadan tüm ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz bir dünyadan söz ediyoruz.  21. yüzyılın her geçen gün gelişen olanakları yaşamsal faaliyetlerin sanal mecra üzerinden gerçekleştirilebilmesini büyük ölçüde mümkün kılıyor. İşte tam da bu noktada teknoloji dünyasının egemenlik sürecinin yanı sıra insan yaşamına faydalarından da bahsetmek boynumuzun borcu!

Bireysel ve kurumsal firmalar olarak, dijital mecralara uyum sağladığımız bu değerli dönüşüm evresinde büyük bir tasarruf elde ettiğimizden söz etmek gerekiyor. Özellikle de insanların yaşamsal faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere harcadığı zaman ve enerjiden, e-ticaret kavramı ve e-ticaret çözümleri sayesinde büyük oranlarda tasarruf sağlanıyor. Bugün, bir firma hedef kitle ile doğrudan iletişime geçiyor ve bu iletişimi çok güçlü temellere oturtuyor. Bunun için de yalnızca teknolojiyi, yaratıcılığı ve akılcılığı kullanıyor. E-ticaret sayesinde sınırların ötesinde var oluyor ve en uzak noktadaki insana dahi hizmetini sunuyor.

 

Neden 360° E- Ticaret Danışmanlığı?

 

E-ticaretin günümüzde ne derece önemli olduğunu anlamlandırabilmek için özellikle de son birkaç yıldır ticaret alanında tüm dünyada bir değişim ve oldukça kapsamlı boyutlarda bir dönüşüm yaşandığından söz etmek gerekir. Ticaret kavramının yüzyıllar boyu ticaret merkezleri ya da pazar yerleriyle bir arada kullanıldığı düşünüldüğünde bu değişimin günümüz olanakları ile harika boyutlara ulaştığını söylemek de mümkün. Örneğin, geçmişin pazar yerleri ile ekonomik düzlemlerinin konumunun e-ticaret kavramı ile derinden sarsılmaya başladığını söylemek kaçınılmaz geleceğin en büyük göstergesi. Bugün, dijitalde doğru kurduğunuz varlığın, markanızı doğru konumlandırmanın ve gösterdiğiniz istikrarın sizlere zaman içerisinde artı değer ve karlılık olarak geleceği aşikâr. Doğru hedef kitleye, en doğru şekilde ve en doğru yerden ulaşmak da bu işin temel taşlarından yalnızca bir tanesi. İşte tam bu noktada, e-ticaretin dinamiklerini bilmeniz ve en akılcı çözümler ile ilerlemeniz gerekiyor.

Müşterilerinize sunduğunuz çözümlerin ihtiyaç odaklı olması, müşterilerin doğru analiz edilmesi ve müşterilerin beklentileri ile sizlerin sunacaklarının bir zeminde buluşması da çok büyük önem arz ediyor. E-ticaret kavramı ile günümüzde hüküm süren dünya düzeni başlı başına değişmeye başlıyor. İşte bu nedenle, biz de diyoruz ki: 360° Değişim, 360° Değişin!

360° Değişim, 360° Değişin!

21.yüzyılda değişime direnmek yerine değişimin ta kendisi olmak için yola çıkanlardan olmaya ne dersiniz?  Biz, evet deriz! İnternet dünyasının büyük bir rol üstlendiği dijital dönüşüm sürecinde gelin birlikte var olalım ve adım adım ancak güçlü şekilde büyüme gösterelim! Peki, 360° E-Ticaret bu süreçte sizlere ne gibi destek olacak?

Bizler, alanında uzman kişilerden oluşan bir ekip olarak makina zekâsı ile insan yaratıcılığını bir araya getiriyor ve sizlere sunuyoruz. Bunun için de sizleri, hedef kitlenizi, potansiyel müşterilerinizi analiz ediyor, tanımlıyor, çözümlüyor ve çözümler üreterek uygulamaya geçiyoruz. Bu süreçte, tüm bu adımları sizlere aktararak, süreçleri optimize ederek, başarıyı sizlere getiriyoruz. Biz buradayız, ya siz?

 

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Telefon Numarası

+90 850 308 3360

E-Posta Adresimiz

info@360dereceticaret.com

Adresimiz

Kolektif House, Barbaros Mah. Begonya Sk. NidaKule Ataşehir Batı Bloğu No:1/2 34746 Ataşehir – İstanbul