360Derece-Slider
700x870 slider
HAKKIMIZDA

360° E-Ticaret
Biz Kimiz?

Dijital Medya Ajansı

E-Ticaret ve E-İhracat alanında sizlerin yol arkadaşı, dijital büyümek isteyenlere hizmet veren bir dijital medya ajansıyız..

Artboard 1

HİZMETLERİMİZ

E-Ticaret Danışmanlığı

Her zaman akılcı çözümleri ve müşteri odaklı yaklaşımlarıyla başarılı işlere imza atma gayesinde olan 360 Derece’nin hizmetlerinden bir tanesi de E – Ticaret danışmanlığı hizmetidir.

E-İhracat Danışmanlığı

360° E-Ticaret’in sunmuş olduğu e-ihracat danışmanlığı hizmeti ile müşteri beklentilerine uygun ve beklentilerin ötesine geçebilecek müşteri odaklı tasarımlar amaçlanır.

Sosyal Medya Yönetimi

Doğru bir sosyal medya yönetimi ile markalar ürün ve hizmetlerini çok geniş kitlelere sunabilme imkânı yakalıyor. 360° E- Ticaret ile son yılların en çok kullanılan pazarlama alanı sosyal medyayı deneyimleyeme ve potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşmaya ne dersiniz?

Sosyal Medya Danışmanlığı

360° E- Ticaret ile son yılların en çok kullanılan pazarlama alanı sosyal medyayı deneyimleyeme ve potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşmaya ne dersiniz?

Kurumsal Web Sitesi

İnternet Mağazanızı Markalaştırmak için Doğru Reklam, Yönetim ve Yazılımlar, Sanal Pazarlar ve Kendi Sitenizden Satış. Doğru Stratejilerle Markanızı Yaratın.

Online PR

Dijitaldeki varlığınızı en doğru ve en kaliteli şekilde temsil eden 360° E- Ticaret’in sunduğu hizmetlerden bir tanesi de Online PR hizmetidir. Bir diğer adıyla Dijital PR olarak da açıklayabileceğimiz Online PR Hizmeti

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, elektronik ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtabileceğiniz geniş bir pazar alanıdır. Özellikle de günümüz teknoloji dünyasında geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve tercih oranı yüksek bir pazarlama yöntemi olarak dikkati çeker

SEO Danışmanlığı

360° E- Ticaret SEO Danışmanlığı ile bilinirliğinizi artırmak, arama motorlarında ilk sayfalarda yer almak ve ürün satışlarınızı artırmak çok kolay!

Anahtar Teslim E-Ticaret Sitesi

İnternet Mağazanızı Markalaştırmak için Doğru Reklam, Yönetim ve Yazılımlar, Sanal Pazarlar ve Kendi Sitenizden Satış. Doğru Stratejilerle Markanızı Yaratın.

Ürün Fotoğrafçılığı

Dijitaldeki varlığınızı en doğru ve en kaliteli şekilde temsil eden 360° E- Ticaret’in sunduğu hizmetlerden bir tanesi de Ürün Fotoğrafçılığı hizmetidir. Bu hizmet, markaların e-ticaret sitelerinde yer alan görseller için imaj ve itibarın güçlendirilmesine yönelik yapılan çalışmalardır

Influencer Pazarlama

Müşteri deneyiminin son derece önemli olduğu günümüzde etkili ve güçlü reklam ve pazarlama tekniklerinin başında Influencer Marketing geliyor.

Makale Blog Yazımı

Dijital dünyanın en önemli dinamiklerinden birisi de içerik üretimidir. İçerik üretimi ile bir markanın gücünü artırmak, hedef kitle ve potansiyel hedef kitle ile güçlü iletişim ortamını sağlamak mümkündür. 360° E- Ticaret yardımıyla doğru içerik ve etkili makale- blog yazımı