Ürün Fotoğrafçılığı

Ürün Fotoğrafçılığı

Dijitaldeki varlığınızı en doğru ve en kaliteli şekilde temsil eden 360° E- Ticaret’in sunduğu hizmetlerden bir tanesi de Ürün Fotoğrafçılığı hizmetidir. Bu hizmet, markaların e-ticaret sitelerinde yer alan görseller için imaj ve itibarın güçlendirilmesine yönelik yapılan çalışmalardır. Peki, 360° E- Ticaret’in sizlere sunmuş olduğu ürün fotoğrafçılığı hizmeti nedir? Ürün fotoğrafçılığı hizmeti neden gereklidir?

Ürün Fotoğrafı Nedir?

Ürün fotoğrafı, herhangi bir ürününün ya da ürünlerin profesyonel fotoğrafçılar tarafından profesyonel ekipmanlar ve doğru açılar ile çekilmiş tanıtım amaçlı görselleridir. Bu fotoğraflar, günümüzde daha çok e-ticaret sitelerinde ya da Instagram Shopping ya da Facebook Market Place gibi alanlarda ürünlerin tanıtımı için kataloglarda kullanılmaktadır.

Ürün fotoğraflarının profesyonel şekilde çekilmesi çok önemlidir. Unutulmamalıdır ki bir e- ticaret sitesi ya da sosyal medya platformları markanızın vitrinidir. Bu vitrini, doğru şekilde kullanmak satış ve karlılığınızı da artıracaktır.

Ürün Fotoğrafçılığının E- Ticaret Sektöründeki Önemi

Ürün fotoğrafçılığı, özellikle de E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren markalar için oldukça önemli bir unsurdur. 360° E- Ticaret sizlere en kaliteli ürün fotoğrafçılığı hizmetini sunar.

E-ticaret siteleri için ürün fotoğrafçılığı hizmetinde özellikle üzerinde durulması gereken konu müşteri deneyim ve alışkanlıklarıdır. Unutulmamalıdır ki, bir e-ticaret firmasından alışveriş yapacak kişiler ilk olarak ürün açıklamaları ve ürün fotoğrafları ile temasa geçer. Bu da kişilerin marka ve web sitesi üzerine izlenimlerinde doğrudan etkilidir. Bir ürünün doğru fotoğraflanarak e-ticaret platformlarında yer alması ürün satışını arttırmakta ve potansiyel müşteriyi satın alma davranışına doğrudan yönlendirmektedir.

Siz de 360° E- Ticaret’in sizlere sunduğu ürün fotoğrafçılığı hizmeti ile ürünlerinizi pazara daha kaliteli görseller ile sunabilirsiniz. Bu sayede de alışveriş platformlarında ürünlerinizi hakkıyla sunabilir ve potansiyel müşterilere en etkili şekilde ulaşabilirsiniz.

E- Ticaret Sektöründe Hizmet Veren Firmalar için Fotoğrafın Önemi

Bir ürünün etkili ve doğru şekilde fotoğraflanması o ürünün müşteri gözündeki değeri üzerinde de doğrudan rol sahibi olacaktır. 360° E- Ticaret’in alanında uzman ve deneyimli ürün fotoğrafçıları ile ürün kataloğunuzu profesyonel şekilde oluşturmanız ve müşterilerinize sunmanız mümkün!

Ekibimiz, ürün fotoğrafı çekimi sonrasında fotoğraflar üzerinde profesyonel düzenlemeler yapacak ve sizlere mükemmel açı ve mükemmel bir düzenleme ile sunduğu fotoğrafları teslim edecektir. Bu sayede dijital dünyadaki vitrininiz değer kazanacak ve potansiyel müşterilere ulaşmanız da hızlanacaktır.

Sizler de ürün satışlarınızı arttırmak istiyor ve müşterilerinizin ürününüz ile ilk temas ettiği yer olan fotoğraflara önem veriyorsanız doğru adrestesiniz!  

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Telefon Numarası

+90 850 308 3360

E-Posta Adresimiz

info@360dereceticaret.com

Adresimiz

Kolektif House, Barbaros Mah. Begonya Sk. NidaKule Ataşehir Batı Bloğu No:1/2 34746 Ataşehir – İstanbul